Reklama

Reklama

Podczas patrolu bieszczadzcy pogranicznicy znaleźli szczeniaka. Mały Lucky ma już nowy dom

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Podczas patrolu bieszczadzcy pogranicznicy znaleźli szczeniaka. Mały Lucky ma już nowy dom - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Podczas patrolu granicy polsko-ukraińskiej, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli samotnego szczeniaka. Mimo próby, nie odnaleźli oni jego właściciela. Schronienie i miskę pełną karmy zapewniła psiakowi rodzina strażnika granicznego.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie patrolu na odcinku granicy ochranianym przez funkcjonariuszy z placówki w Hermanowicach. Jak relacjonuje ppor. Piotr Zakielarz, w pewnym momencie mundurowi pełniący służbę na quadach zauważyli przy znaku granicznym samotnego szczeniaka. Piesek o bardzo przyjaznym usposobieniu natychmiast podbiegł do mundurowych i nie odstępował ich na krok.

Próby ustalenia jego właściciela nie przyniosły rezultatu, w okolicy po obu stronach granicy nie było żadnych osób. Pogranicznicy musieli kontynuować zadania, zawieźli więc szczeniaka do mieszającego w pobliżu Tomasza – funkcjonariusza, który miał zapewnić opiekę do czasu znalezienia przez nowego, dobrego domu.

Historię ostatecznie rozstrzygnął syn pana Tomasza. 3,5-letni Janek nazwał szczeniaka Lucky (Szczęściarz) i uzgodnił z rodzicami, że wymarzony pies zamieszka razem z nimi.

Zdjęcie główne: BiOSG

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE