Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

„Pakiet ProStudent” w Bibliotece Pedagogicznej w Sanoku

wiadomosci Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie wraz z Filiami wspiera studentów

Asia Paś

Opublikowano: 18 października 2020 10:00 | Aktualizacja: 18 października 2020 09:12

Rok akademicki 2020/2021 z pewnością będzie dla studentów wyjątkowy ze względu na sytuację epidemiczną oraz różne modele nauczania.  Aby ułatwić życie studenckie Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie wraz z Filiami zaprasza Żaków do skorzystania z wielu udogodnień w ramach akcji „Pakiet ProStudent” . Akcja trwać będzie od  października do końca listopada br.

 

Studenci, którzy zdecydują się w tym czasie zapisać do biblioteki i otrzymają kartę biblioteczną uprawniającą do korzystania ze zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i jej pięciu filii  oraz zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów. Oprócz bogatej oferty książek drukowanych nowo zapisani studenci otrzymają darmowy voucher do książek w wersji elektronicznej w Czytelni Ibook Libra.

 


Czytaj także: Pion techniczny Bieszczadzkiego Pogotowia doceniony 


 

Nasze propozycje dla studentów to  nie tylko tradycyjne rozwiązania ale  pakiet zintegrowanych usług bibliotecznych oraz  innowacyjne technologie , które  usprawnią naukę  studentom bez wychodzenia z domu.

 

Warto przypomnieć, że użytkownicy biblioteki mogą korzystać z e-usług w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne”. Czytelnik w dowolnym czasie w dowolnym miejscu może zamówić książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres.

 

Ponadto trwa  promocja darmowej dostawy. Czytelnik ponosi wyłącznie koszty zwrotu zamówionych książek lub oddaje je bezpośrednio w bibliotece. Dla książek i materiałów bibliotecznych wypożyczonych zdalnie wydłuża się dodatkowo okres wypożyczenia o 30 dni.

 

Wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla wielu użytkowników szczególne dla studentów  jest nasza aplikacja mobilna “e-Biblioteki Pedagogiczne” na platformy Android (Google Play), iOS (App Store) oraz Windows Phone (Microsoft Store) , która umożliwia pełną obsługę konta w systemie bibliotecznym oraz szybki i wygodny  dostęp do nowoczesnych e-usług.

 

Aby skrócić czas wytężonej pracy umysłowej i wielogodzinnego wertowania tysiąca książek polecamy studentom wzbudzającą największe zainteresowanie  e-usługę: zamawiania skanów lub kserokopii artykułów z czasopisma lub fragmentów książek.

 

Każdy student otrzyma indywidualny instruktaż  korzystania z elektronicznego katalogu INTEGRO oraz wszystkich nowych funkcjonalności i e-usług dostępnych w bibliotece.

 

 

źródło: PBW w Krośnie Filia w Sanoku

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.