Reklama

Reklama

Współpraca Legii Warszawa z ustrzyckim Zespołem Szkół Sportowych!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fanpage Bartosz Romowicz fot. Mateusz Kostrzewa

Współpraca Legii Warszawa z ustrzyckim Zespołem Szkół Sportowych! - Zdjęcie główne

Sygnatariusze umowy o współpracy | foto fanpage Bartosz Romowicz fot. Mateusz Kostrzewa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dopiero w tym roku roku szkolnym powstaną klasy piłkarskie w Ustrzykach. A już teraz ustrzyckie szkoły sportowe zostały szkołami partnerskimi Legii Warszawa. To ogromne wsparcie dla naszych młodych piłkarzy

Od nowego roku szkolnego Zespół Szkół Sportowych w Ustrzykach Dolnych, a tym samym Szkoła Mistrzostwa Sportowego i Liceum Mistrzostwa Sportowego będzie kształcić przyszłych  piłkarskich mistrzów pod okiem kadry trenerskiej doskonalącej się u jednej z najlepszych polskich drużyn.

Dziś w obiekcie Legia Training Center w Książenicach pod Warszawą Burmistrz Bartosz Romowicz wraz  z Prezesem Miejskiego Klubu Sportowego Bieszczady Piotrem Ożogiem oraz Dyrektorem Zespołu Szkół Sportowych Bogdanem Zwaryczem podpisali z Legią Warszawa umowę o współpracy ustrzyckich szkół sportowych z Mistrzem Polski.


Warszawawski klub reprezentował Prezes Dariusz Mioduski, a fundację Legii Soccer Schools Prezes Zarządu Adam Orlikowski oraz Członek Zarządu Marcin Harasimowicz.

Klasa o profilu  piłkarskim w ustrzyckim SMS i LMS to duża szansa dla młodych sportowców z Gminy Ustrzyki Dolne, powiatu bieszczadzkiego i nie tylko.  Do naszych szkół sportowych zaproszeni są również dzieci i młodzież z powiatu przemyskiego, leskiego i  Sanockiego.

Ustrzycki ZSS będzie jedynym ośrodkiem szkolnym poza Województwem Mazowieckim ściśle współpracującym z Legią Warszawa. Mamy nadzieję, że przyczyni się do rozwoju talentu  młodych piłkarzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy