Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Starosta Leski wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

wiadomosci Jak co roku, dzień 14 października to szczególna data dla nauczycieli i pracowników oświaty. To czas podsumowań, wręczenia wyróżnień oraz nagród. Ze względu na sytuacje pandemiczną uroczystość wyglądała nieco inaczej jak zawsze.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 17 października 2020 09:00 | Aktualizacja: 16 października 2020 22:45

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, znanego bardziej jako Dzień Nauczyciela dyrektorzy i nauczyciele szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu leskiego otrzymali nagrody Starosty. 14 października w Sali narad Starostwa Powiatowego w Lesku, Andrzej Olesiuk – Starosta Leski, Janusz Haftek – Wicestarosta Leski oraz Wojciech Wyrozumski - Inspektor ds. Oświaty wręczyli nagrody. Wyróżnienia ostrzymali: Beata Wydrych – dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych, Renata Nieznańska – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Ryszard Samek – nauczyciel matematyki w Liceum Ogólnokształcącym.

 


Przeczytaj także: Dyspensa od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej


 

Starosta Leski Andrzej Olesiuk pogratulował nagrodzonym, dziękując równocześnie za wkład pracy włożony w funkcjonowanie placówek. Podkreślił ciężką pracę nauczycieli, szczególnie w czasach pandemii.

 

Na koniec dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Beata Wydrych podziękowała za dostrzeżenie trudnej pracy pedagogów i wychowawców oraz złożone życzenia. 

 

źródło: Powiat Leski

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.