Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Lokalne mecze bez udziału publiczności. Kibice niezadowoleni!

Mecze piłkarskie bez udziału publiczności | foto Kamil Mielnikiewicz

wiadomosci Powiat bieszczadzki znajduje się w żółtej strefie, natomiast powiat leski i sanocki w czerwonej. Na tym terenie obowiązują nowe obostrzenia związane z pandemią. Niestety ograniczenia dotknęły również lokalne kluby piłkarskie.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 17 października 2020 15:00 | Aktualizacja: 17 października 2020 14:14

Od dzisiaj na obszarze strefy żółtej oraz czerwonej obowiązują nowe obostrzenia związane z szybkim rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Wśród zasad bezpieczeństwa znalazły się także ograniczenia dotyczące wydarzeń sportowych. Wynika z nich między innymi to, że mecze piłkarskie lokalnych drużyn odbędą się, jednak bez udziału publiczności. 

 

Niestety oznacza to, że podczas najbliższej kolejki drużyn klasy okręgowej, klasy A i B z powiatu bieszczadzkiego, leskiego oraz sanockiego, kibice nie będą mogli wejść na teren stadionu. 

 


Przeczytaj także: Opowieść o Bieszczadzkiej Grupie GOPR [VIDEO]


 

W niedzielę 18 października stadion w Uhercach Mineralnych, Bezmiechowej Górnej, Lesku oraz Porażu będzie zamknięty dla publiczności.

 

Nowe zasady związane z brakiem publiczności podczas wydarzeń sportowych potrwają do odwołania. 

 

Co na to lokalna społeczność?

 

Kibice miejscowych klubów przyjęli do wiadomości nowe zasady, jednak jak sami twierdzą nie są z nich zbytnio zadowoleni. Runda jesienna zbliża się ku końcowi, co oznacza wielkie emocje podczas meczy.

 

Nic nie zrobimy musimy się dostosować do obecnej sytuacji. Jednak ubolewam nad taką decyzją, ponieważ oglądanie meczów mojej miejscowej drużyny było dla mnie w pewnym sensie tradycją. Z drugiej strony myślę, że wiele osób nie dostosuje się do tych obostrzeń i mimo to będzie przychodziło na stadiony. Teraz rodzi się pytanie czy ktoś to będzie sprawdzał

 

 – mówi nam p. Andrzej z Leska.

 

Przypominamy do zakończenie pierwszej części sezonu 2020/2021 w klasie okręgowej pozostało 7 kolejek, a klasie A 5 kolejek. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.