Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Wysokie wyniki ustrzyckich uczniów na szczeblu wojewódzkim

Wysokie wyniki ustrzyckich uczniów | foto fanpage Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych

sport Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych wzięli udział w wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Mistrzostwach SZS w Lekkiej Atletyce.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 12 października 2020 10:30 | Aktualizacja: 11 października 2020 22:25

Dwunastu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Ustrzyk Dolnych wzięło udział w finalne zawodów lekkoatletycznych w Kolbuszowej. Najmłodsi sportowcy odnieśli spore sukcesy, zdobywając między innymi srebrne oraz brązowe medale. 

 

Wicemistrzem województwa w biegu na 1000 m został Karol Kaszany z czasem 3;18,63, brąz zdobyli: Tycjana Sikora w skoku w dal z wynikiem 4,32 m oraz Marcel Grzejszczyk w biegu na 60 m z czasem 8,61 sek. 

 


Przeczytaj także: Hokej. Dwa trafienia nie wystarczyły do zwycięstwa z GKS-em


 

Wysokie wyniki osiągnęli także Miłosz Kurywczak w rzucie piłeczką palantową (V miejsce), Łukasz Hendzlik w skoku w dal (VIII miejsce) oraz Igor Wronowski w biegu na 1000 m (X miejsce).  

 

Do finałów wojewódzkich zakwalifikowali się również i walczyli z dużym zaangażowaniem: Lena Harsche (rzut piłeczką palantową), Dawid Podkalicki (bieg na 60 m), Gabriel Goszczurny (bieg na 60 m), Klaudiusz Szeliga (bieg na 1000 m), Wojciech Dopart (rzut piłeczką palantową) oraz Jakub Ostrówka (rzut piłeczką palantową).

 

Źródło: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustrzykach Dolnych

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.