Pierwsza w sezonie porażka MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne

Autor: | Zdjęcie: mksbieszczady.pl (archiwum)

Pierwsza w sezonie porażka MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne - Zdjęcie główne

foto mksbieszczady.pl (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Nieudanie zainaugurowali rundę wiosenną piłkarze MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. Przegrali na własnym boisku z Cosmosem Nowotaniec

Piłkarze z Ustrzyk Dolnych sprawili swoim kibicom  nieoczekiwaną, niemiłą niespodziankę. Pierwszy mecz rundy wiosennej przegrali 1:2 z drużyną Cosmosu Nowotaniec.

Mecz drużyn z Ustrzyk i Nowotańca był z pewnością najciekawszym meczem pierwszej wiosennej kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej. Spotkały się zespoły zajmujące dwa pierwsze miejsca w tabeli po rundzie jesiennej.

Bramkę dającą prowadzenie w tym meczu zdobył nowy kapitan MKS-u - Kamil Walaszczyk,  który  w 18 minucie popisał się ładnym uderzeniem z dystansu.

Goście jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania po bramce z rzutu karnego w 43 minucie meczu.  Strzelcem wyrównującej bramki był  Martin Geci.

Tuż po zmianie stron drużyna z Nowotańca zaskoczyła miejscowych  i w 48 minucie wyszła na prowadzenie po strzale głową z bliskiej odległości Piotra Laskowskiego.

Pomimo kilku stworzonych sytuacji ostatecznie żadna z drużyn nie doprowadziła do zdobycia bramki i piłkarze z Ustrzyk  raz pierwszy w tym sezonie zaznali goryczy porażki.

W tabeli nadal na pierwszym miejscu znajduje się zespół z Ustrzyk. Drugie miejsce ze stratą 6 punktów zajmuje drużyna z Nowotańca. Za tydzień odopieczni trenera Wojciecha Koguta  zagrają na wyjeździe z 7 drużyną w tabeli - Przełomem Besko.