Reklama

Reklama

Porozumienie między leską komendą policji, a Bieszczadzkim Pogotowiem Ratunkowym. Cel? Zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Lesko

Porozumienie między leską komendą policji, a Bieszczadzkim Pogotowiem Ratunkowym. Cel? Zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy - Zdjęcie główne

foto KPP Lesko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Komenda policji w Lesku podpisała porozumienie z Bieszczadzkim Pogotowiem Ratunkowym na mocy którego zapewniona zostanie sprawna i skuteczna współpraca obydwu służb na terenie powiatu leskiego. Dokument został podpisany przez podinspektora Grzegorza Koczerę oraz Beatę Pieszczoch.

Podinspektor Grzegorz Koczera, komendant powiatowy policji w Lesku, spotkał się z Beatą Pieszczoch, dyrektor Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego. Okazją do tego, było podpisanie porozumienia o współpracy leskiej komendy i Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego. Celem porozumienia jest zapewnienie sprawnej i skutecznej współpracy obydwu służb.

Na jego mocy ustalono szereg zasad współdziałania. Jednym z nich jest doszkolenie funkcjonariuszy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, a personel placówek medycznych z zakresu stosowania technik samoobrony. Pierwsze zajęcia w oparciu o podpisane porozumienia odbyły się już w grudniu ubiegłego roku.

Porozumienie stanowi pierwszy krok do organizowania i zacieśniania współdziałania policji i pogotowia, których najważniejszym zadaniem jest zapewnieniu bezpieczeństwa dla życia i zdrowia obywateli oraz porządku publicznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy