Reklama

Bezpieczeństwo nad bieszczadzkimi akwenami wodnymi. Spotkanie służb w Polańczyku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bezpieczeństwo nad bieszczadzkimi akwenami wodnymi. Spotkanie służb w Polańczyku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Wakacje to czas wytężonej pracy wszystkich służb, dbających o bezpieczeństwo wypoczywających w atrakcyjnych turystycznie regionach, takich jak Bieszczady. Sprawne współdziałanie policjantów, ratowników WOPR i GOPR czy strażaków w takich miejscach jest niezwykle ważne. Dlatego w Polańczyku odbyła się konferencja podkarpackich służb, której głównym tematem była współpraca w celu zapewnienia bezpieczeństwa nad bieszczadzkimi akwenami wodnymi.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele podkarpackich służb: Straży Pożarnej, Straży Rybackiej, ratownicy medyczni, przedstawiciele Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, WOPR-owcy i GOPR-owcy.

Głównym tematem konferencji była współpraca służb w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom i gościom odwiedzającym Bieszczady. Uczestnicy wymienili doświadczenia i przedstawili plany na rozpoczynający się sezon wakacyjny. Omówili także szczegóły, dotyczące wojewódzkiej inauguracji kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą", która odbędzie się w najbliższą sobotę na koronie zapory wodnej w Solinie.

Organizatorem konferencji "Bezpieczna Solina 2022" było Bieszczadzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zdjęcie główne: KPP Lesko

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE