Reklama

Reklama

Tour de Pologne2021 w Bieszczadach?

Opublikowano: 21 listopada 2020 11:00
Autor: Asia Paś | Zdjęcie: fanpage Bartosza Romowicza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Informowaliśmy już, że są plany zorganizowania jednego etapu Tour de Pologne w południowo - wschodniej Polsce

Reklama

Tour de Pologne to polski klasyk kolarski. Jest to wieloetapowy wyścig  organizowany w różnych zakątkach naszego kraju.

Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych już na początku listopada informował,że gmina wysłała swój akces do rozmów z organizatorem.  A dyrektor wyścigu, wcześniej świetny kolarz, Czesław Lang informował, że prowadzi rozmowy z marszałkiem województwa podkarpackiego.

Teraz na stronie Bartosza Romowicza czytamy:  Tour de Pologne 2021 w naszym mieście? Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dziś spotkałem się z Panem Czesławem Langiem w Ustrzykach Dolnych. Dziękuję za owocną dyskusję. Kolejne spotkanie jeszcze w tym roku.

Mamy nadzieję, że jeden etap Tour de Pologne przejedzie przez Bieszczady. Imprezy tej rangi jeszcze u nas nie było!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.