Reklama

Reklama

Przebudowa mostu w miejscowości Stefkowa [FOTO]

Opublikowano: 19 listopada 2020 10:30
Autor: Kamil Mielnikiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci We wrześniu 2020 roku została podpisana umowa na przebudowę mostu w miejscowości Stefkowa w ciągu drogi krajowej nr 84.

Reklama

Przebudowa mostu przez rzekę Olszanka w miejscowości Stefkowa w powiecie leskim w ciągu drogi krajowej nr 84 obejmuje swoim zakresem rozbiórkę elementów istniejącego mostu tj. wyposażenia, częściowo ustroju nośnego i podpór, wykonanie dobudowy fundamentów, montaż nowej konstrukcji stalowej podatnej oraz całego wyposażenia części przejazdowej obiektu, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, wykonanie robót wykończeniowych, w tym zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji betonowych, obrukowanie stożków nasypu, przebudowę dojazdów do mostu z obu stron wraz z systemem odwodnienia. Zaplanowano również budowę kanału technologicznego, przebudowę kolidujących sieci teletechnicznych oraz odtworzenie umocnienie koryta potoku pod mostem. 

Wykonanie powyższego zakresu robót jest konieczne ze względu na zły stan obiektu wpływający na bezpieczeństwo i komfort użytkowników drogi. Planowany termin realizacji zadania ustalony został czerwiec 2021 roku. 

Wykonawcą prac jest INTOP TARNOBRZEG Sp. z o.o. Wartość umowy to 2 377 909,26 zł.

Wykonanie powyższego zakresu robót jest konieczne ze względu na zły stan obiektu wpływający na bezpieczeństwo i komfort użytkowników drogi.

źródło: GDDKiA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.