Reklama

Inwestycje drogowe w gminie Komańcza [FOTO]

Opublikowano: 5 grudnia 2020 09:00
Autor: Asia Paś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W gminie Komańcza cały czas trwają remonty dróg gminnych

Blisko kilometrowy odcinek drogi gminnej został wyremontowany w miejscowości Wisłok Wielki. Zakres rzeczowy zadania obejmował wykonanie m.in. prac polegających na ułożeniu warstwy wyrównawczej i ścieralnej oraz wykonanie poboczy.

Zadanie to zostało dofinansowane ze środków z Funduszu Dróg Samorządowych.

Na wniosek sołtysa wsi Czystogarb - Jana Farbańca  oraz mieszkańców sołectwa wykonano remont drogi gminnej o nawierzchni tłuczniowo-klińcowej na odcinku 300 metrów prowadzącej m.in. do boiska sportowego w miejscowości Czystogarb.

W ramach prac wykonano całkowitą poprawę nawierzchni z kruszywa wraz ze zjazdami indywidualnymi oraz stanowiskiem pod kontenery na odpady w tym remont cząstkowy na odcinku od stadionu do placu składowego (ścięcie poboczy,uzupełnienie wyrw i oczyszczenie rowów). Stan nawierzchni drogi był zły i wymagał natychmiastowej naprawy.

 Prace zostały wykonane z inicjatywy Nadleśnictwa Komańcza. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.