Reklama

26 - 27 marca. II Leski Jarmark Wielkanocny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BDK Lesko

26 - 27 marca. II Leski Jarmark Wielkanocny - Zdjęcie główne

foto BDK Lesko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadzki Dom Kultury pomimo pandemii stara się kultywować lokalną tradycję. Po konsultacjach z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Ustrzykach Dolnych i wydaniu przez niego zgody, postanowiono zorganizować II Leski Jarmark Wielkanocny

W grudniu, zgodnie z tradycją zorganizowany został Trzeci Leski Jarmark Bożonarodzeniowy.   Teraz postanowiono, że i Jarmark Wielkanocny się odbędzie, ale  przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa.

Organizatorem II Leskiego Jarmarku Wielkanocnego odbywającego się w terminie 26–27.03.2021 r. jest Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski oraz Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku.

Jarmark odbędzie się w Lesku w obrębie Małego Rynku – Plac Śliżyńskiego i Plac Pułaskiego , a także ulice przyległe, na zasadach organizacji bazarów miejskich, z przestrzeganiem wszystkich obostrzeń związanych z Covid-19 w tym zakresie. 


Głównym celem Jarmarku Wielkanocnego jest prezentacja i promocja lokalnych wyrobów artystycznych, rzemieślniczych i żywnościowych oraz wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

Organizatorom zależy, żeby w trakcie Jarmarku były wystawiane i sprzedawane produkty o charakterze regionalnym, o tematyce świątecznej i związanej z okresem wiosennym, na przykład:

-artykuły przemysłowe: m.in. ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne (w tym ozdoby świąteczne),

-wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, wyroby własne, itp.

-artykuły spożywcze: wyroby regionalne, wypieki świąteczne, sery, pieczywo, słodycze, miody, itp.

Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 22 marca 2021 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc, ale nie później niż do 23 marca 2021 roku do godziny 12:00 – w tym przypadku zgłoszenie tylko mailowe na adres [email protected]

Regulamin i więcej informacji można znaleźć TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy