Reklama

Odzyskaj sprawność ruchową w sercu Podkarpacia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Odzyskaj sprawność ruchową w sercu Podkarpacia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Warto zobaczyć NOWOCZESNY KOMPLEKS REHABILITACYJNY - Budy Głogowskie k. Rzeszowa

Człowiek w centrum uwagi

Wiemy, że skuteczny proces poprawy sprawności ruchowej po urazach jest długi, wymaga pracy i konsekwencji. W Donum Corde dostosowaliśmy wszystkie elementy tak, aby maksymalnie podnieść efektywność i skrócić czas rehabilitacji.Specjaliści

Stworzyliśmy dedykowany zespół specjalistów składający się z lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, ratowników medycznych, neurologopedy, psychologa i terapeuty zajęciowego.

Nowoczesne technologie

W terapii narządu ruchu stosujemy najnowocześniejsze urządzenia robotyczne, które skracają czas usprawniania i znacząco podnoszą jego efektywność.

Komfortowy pobyt

Kompleks Donum Corde daje możliwość pobytu w leśnym zaciszu i komfortowych warunkach. Do wyboru pacjentów mamy wygodne apartamenty lub pokoje z intensywną opieką medyczną. Kompleks posiada własny basen i SPA, salę gimnastyczną, gabinety terapii indywidualnej i masażu oraz fizykoterapii.


Indywidualne podejście

Każdy pacjent ma inne potrzeby. Mając to na uwadze, monitorujemy i rejestrujemy wyniki badań oraz postępy - od początku pobytu po jego zakończenie. Pacjent opuszcza nasz ośrodek z konkretnymi indywidualnymi wskazówkami do dalszej pracy.

Profesjonalna, kompleksowa rehabilitacja

Centrum Rehabilitacji Donum Corde powstało po to, by dochodzenie do sprawności ruchowej po poważnych urazach i chorobach odbywało się efektywnie, w zgodzie z najnowszymi standardami, w pięknym otoczeniu i komfortowych warunkach.

Dbamy o to, by nasi pacjenci mogli skoncentrować się na odzyskiwaniu sprawności ruchowej w poczuciu opieki, ciepła, radości i profesjonalizmu.

W ramach kompleksu oferujemy komfortowe apartamenty lub pokoje z intensywną opieką medyczną, nowoczesne zaplecze rehabilitacyjne, basen, SPA oraz własną kuchnię.

Wszystko to wśród lasów chronionych obszarów Natura 2000, w samym sercu Podkarpacia - 20 km od Rzeszowa.

Nowoczesna rehabilitacja dla:

  • osób po urazie rdzenia kręgowego
  • osób po urazie lub z chorobami neurologicznymi (udar mózgu, urazy czaszkowomózgowe, stwardnienie rozsiane i inne)
  • osób z problemami ortopedycznymi (urazy i złamania, endoprotezoplastyki, bóle mięśniowo-szkieletowe i inne)
  • seniorów - w ramach turnusów rehabilitacyjnych


Innowacyjne urządzenia w służbie człowiekowi


Vibramoov
- urządzenie wykorzystujące do terapii zogniskowaną wibrację. Dzięki stymulacji układu nerwowego informacjami sensorycznymi daje odczucie wirtualnego ruchu. Przeznaczone dla pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi, problemami ortopedycznymi, a także zmianami związanymi z procesami starzenia się.

Stół z funkcją kroczenia BTS Anymov - zrobotyzowany stół wykorzystywany do pionizacji. Pozwala na wykonywanie powtarzalnego treningu poprzez zintegrowany system kroczenia. Stosowany na wczesnym etapie usprawniania pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi.

Robogait - robot stacjonarny używany do reedukacji chodu, z uwzględnieniem prawidłowego cyklu i wzorca chodu. Dedykowany pacjentom po urazach rdzenia kręgowego, mózgu, z udarem, a także z innymi schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Egzoszkielet EKSO NR - przenośny bioniczny szkielet stosowany do terapii chodu oraz odtwarzania utraconych funkcji nerowowomięśniowych. Dedykowany m.in. pacjentom z urazem rdzenia kręgowego, po udarze, stwardnieniem rozsianym, przebytym urazie czaszkowomózgowym.

 

DONUM CORDE

Centrum Rehabilitacji
Dom Opieki Medycznej
Dom Seniora

Budy Głogowskie 835 B
36-060 Głogów Małopolski
ddddddd

 

 

KONTAKT:

Centrum Rehabilitacji: 517 226 993
Dom Opieki Medycznej: 508 276 074, 508 385 576
Dom Seniora: 17 506 16 03

e-mail: rehabilitacja@donumcorde.pl
www.rehabilitacja.donumcorde.pl
www.donumcorde.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE