Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Strata punktów na rozpoczęcie sezonu. Sanovia Lesko przegrała z Rafhouse Długie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
35
zdjęć

Sport Geokart Sanovia Lesko rozpoczął sezon piłkarski 2023/2024 od porażki na własnym terenie. Podopieczni trenera Grzegorza Tkacza przegrali po wyrównanym spotkaniu z LKS-em Rafhouse Długie 0:1. Bramkę na wagę zwycięstwa trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry zdobył Kamil Kielar.

Od pierwszych do ostatnich minut mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie zarówno jedna, jak i druga drużyna stworzyła sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak zabrakło szczęścia przy posłaniu futbolówki za linię bramkową. Druga odsłona starcia wyglądała bardzo podobnie, jednakże na boisku zrobiło się już znaczniej nerwowo, a to przez decyzje wydawane przez sędziego głównego.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy będzie bezbramkowym remisem, trzy minuty przed regulaminowym końcem gola na wagę zwycięstwa zdobył Kamil Kielar. Napastnik z Długiego wyszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem Adrianem Stodolakiem i strzałem między jego nogami umieścił piłkę w siatce.

Geokart Sanovia Lesko w następnej kolejce zagra w Bażanówce z miejscowym Orłem, który przegrał w pierwszej kolejce z Górnikiem Strachocina 0:4.

Geokart Sanovia Lesko - LKS Rafhouse Długie 0:1 (0:0)

0:1 Kamil Kielar 87'

Geokart Sanovia Lesko: Adrian Stodolak, Patryk Prajsnar, Jan Struzik, Marcin Czenczek, Rafał Paszkowski, Mateusz Horodejczuk, Dariusz Głaz, Mariusz Wethacz, Maciej Kuzicki, Mateusz Terlecki i Sylwester Biesiada.

LKS Rafhouse Długie: Grzegorz Kielar, Damian Żuchowski, Tomasz Dufrat, Marcin Haduch, Mateusz Florian, Piotr Drozd, Kacper Szafran, Konrad Kucharski, Mateusz Filar, Szymon Makarski i Kamil Kielar.