Reklama

Reklama

ROZMOWY Z KORSO: Adwokat Radosław Ostrowski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

ROZMOWY Z KORSO: Adwokat Radosław Ostrowski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Porady prawne Redakcja KORSO rozpoczyna współpracę z firmą Axelo, która specjalizuje się w szerokim zakresie obsługą prawną i podatkową. Wspólnie z prawnikami Axelo będziemy tłumaczyć naszym czytelnikom zawiłości prawa i przekonywać do tego, że warto korzystać z konsultacji prawniczych.

Redakcja KORSO wspólnie z kancelarią prawniczą Axelo rozpoczyna nowy merytoryczny cykl, gdzie będziemy wspólnie z prawnikami Axelo "tłumaczyć prawo". Dzięki naszym doświadczeniom, wiemy jak ważny projekt rozpoczynamy.

Wielu naszych czytelników zwraca się do Redakcji ze swoimi problemami, które są związane właśnie z nieznajomością prawa. Wiele osób nie konsultuje się z prawnikami. Najczęściej tłumaczą to niedostępnością takiej usługi. Nowy cykl KORSO i Axelo pozwoli państwu zdobyć potrzebną wiedzę na temat polskiego prawa i tego jak się zachować, kiedy ma się problem związany z prawem.

Naszym rozmówcą jest mecenas Radosław Ostrowski, wspólnik zarządzający Axelo. Radosław Ostrowski ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (nagroda za najlepszą pracę magisterską),  a także aplikację radcowską przy OIRP Rzeszów (I lokata w kraju na egzaminie zawodowym). W latach 2006 - 2013 wykonywał zawód radcy prawnego, od 2016 r. jest adwokatem. 

- Zależy nam bardzo mocno na poprawie świadomości społecznej jeśli chodzi o kwestie prawnicze. Prawo jest dosłownie wszędzie. Mówi się, że "wyskakuje nam z lodówki". Nawet pandemia pokazała, że praktycznie każdy ma jakiś temat prawny. Nawiązanie współpracy z KORSO naszym zdaniem umożliwia nam jeszcze szersze podjęcie skutecznych działań edukacyjnych. Zapewniam Państwa, że materiały, które będziemy tworzyć będą dotyczyć wszystkiego z czym się stykamy się na co dzień. Oczywiście jesteśmy otwarci na sugestie czytelników - komentuje Radosław Ostrowski

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE