Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Co robić jesienią w Bieszczadach?

imprezy Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie, z/s w Polańczyku przygotował dla mieszkańców i turystów propozycje spędzenia czasu na wrzesień i październik. Zapraszamy.

JZ

Opublikowano: 11 września 2020 05:00 | Aktualizacja: 10 września 2020 22:56

Wśród propozycji kulturalnych GOKSiT na tegoroczną jesień znalazły się spotkania i warsztaty. 

 

Już we wrześniu "Jesień w Polu i Zagrodzie" - pokazy rolnicze na tradycyjnych maszynach, będących w zbiorach muzeum. Tego dnia nastąpi również oficjalne otwarcie wystawy "Twarze Soliny". Na starych fotografiach zobaczymy miejsca, które obecnie pokrywa tafla "Bieszczadzkiego Morza". 

 

Więcej o wystawie...

 

"Na tropie ginących zawodów" to kolejna propozycja. Impreza będzie miała charakter spotkania z przedstawicielem ginącego zawodu (tu GOKSiT jeszcze trzyma konkrety w tajemnicy).

 

Podczas "Nocy bibliotek" przy Centrum Informacji Uzdrowiskowo-Turystycznej odbędzie się promocja książki i spotkanie autorskie.

 

"Warsztaty pszczelarskie" to oczywiście spotkanie z przedstawicielem tego zawodu.

 

Szczegóły imprez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki będzie udostępniał na bieżąco. 

 

 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.