Reklama

Reklama

Teledysk dla Ukrainy „Chcemy mieć sny”. Wystąpił w nim Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk, lider KSU [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KSU | Facebook

Teledysk dla Ukrainy „Chcemy mieć sny”. Wystąpił w nim Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk, lider KSU [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto KSU | Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Przed rokiem, dwa miesiące po rozpoczęciu wojny za naszą wschodnią granicą, zespół Grzane Wino wraz z zaprzyjaźnionymi artystami, w tym Eugeniuszem „Siczką” Olejarczykiem, liderem KSU nagrał utwór muzyczny. Muzycy wyrazili w nim swój bunt przeciwko bestialstwu władz i armii rosyjskiej na bezbronnych ludziach.

Serca pękają, kiedy widzimy co dzieje się za wschodnią granicą. Wyrażamy swój bunt przeciwko przemocy i okrucieństwu na bezbronnych ludziach w Ukrainie! Patrzymy na bólu matek i dzieci dotkniętych wojną, zastanawiamy się co teraz czują, jakie mają sny? Jako Artyści możemy nawoływać do pokoju, empatii do człowieka, dawać nadzieję i wiarę, że los sąsiadów z Ukrainy się odmieni. Możemy mobilizować do wsparcia i wspieramy poprzez ten właśnie utwór. Piosenka powstała z potrzeby serca i ducha. Każdy może dorzucić własną cegiełkę „do normalności”

- mówili przed rokiem liderzy rzeszowskiego zespołu Grzane Wino.

W projekcie bezinteresownie wzięli udział znani artyści: Sebastian Riedel (Cree), Eugeniusz Olejarczyk „Siczka” (KSU), zespół Perspective Band, Konrad Baum (DOC), Małgorzata Boć (Revolution) oraz wyjątkowa i delikatna artystka ukraińska Valentina Maslovska. Test do utworu napisała Bożena Spryńska, muzykę Marcin Iżela, a tłumaczenia tekstu zajęła się Danuta Bartoszuk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE