Reklama

Teledysk dla Ukrainy „Chcemy mieć sny”. Wystąpił w nim Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk lider KSU

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Teledysk dla Ukrainy „Chcemy mieć sny”. Wystąpił w nim Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk lider KSU - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Zespół Grzane Wino wraz z zaprzyjaźnionymi artystami, w tym Eugeniuszem „Siczką” Olejarczykiem, liderem KSU stworzył utwór, w którym wyraża swój bunt przeciwko bestialstwu władz rosyjskich na bezbronnych ludziach.

Serca pękają, kiedy widzimy co dzieje się za wschodnią granicą. Wyrażamy swój bunt przeciwko przemocy i okrucieństwu na bezbronnych ludziach w Ukrainie! Patrzymy na bólu matek i dzieci dotkniętych wojną, zastanawiamy się co teraz czują, jakie mają sny? Jako Artyści możemy nawoływać do pokoju, empatii do człowieka, dawać nadzieję i wiarę, że los sąsiadów z Ukrainy się odmieni. Możemy mobilizować do wsparcia i wspieramy poprzez ten właśnie utwór i zbiórkę. Piosenka powstała z potrzeby serca i ducha. Każdy może dorzucić własną cegiełkę „do normalności”

- mówią liderzy rzeszowskiego Zespołu Grzane Wino.

W projekcie bezinteresownie wzięli udział znani artyści: Sebastian Riedel (Cree), Eugeniusz Olejarczyk „Siczka” (KSU), zespół Perspective Band, Konrad Baum (DOC), Małgorzata Boć (Revolution) oraz wyjątkowa i delikatna artystka ukraińska Valentina Maslovska. Test do utworu napisała Bożena Spryńska, muzykę Marcin Iżela, tłumaczenia tekstu Danuta Bartoszuk.

Muzycy chcąc pomóc wszystkim Ukraińcom uruchomili specjalny link Polskiej Akcji Humanitarnej do zbiórki środków na powyższy cel. „Artyści nie powinni stać próżno” takie jest motto zespołu. Dlatego robią co mogą, a owocem tego jest ten właśnie teledysk, dzięki któremu każdy może dorzucić własną cegiełkę „do normalności”.

Zdjęcie główne: KSU | Facebook

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE