Reklama

Reklama

"Przejrzyj na oczy!". Bieszczadzki Sztab WOŚP zaprasza chętnych wolontariuszy

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Szeroko pojęta okulistyka dziecięca to temat przewodni 30. Finału WOŚP. „Przejrzyj na oczy!” to hasło tegorocznej jubileuszowej zbiórki i to właśnie na zakup nowoczesnego sprzętu okulistycznego Fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierać fundusze podczas styczniowego Finału.

Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Wśród sztabów tradycyjnie nie zabraknie także Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

„Mimo, że do Finału WOŚP zostało jeszcze prawie trzy miesiące, praca w naszym Sztabie wre. Ruszyliśmy z rekrutacją wolontariuszy, pierwsi chętni są już w naszej bazie. Na początku grudnia startujemy z aukcjami WOŚP na allegro. W tym roku wracamy z biegiem „Policz się z cukrzycą”, który poprowadzi Łukasz Łagożny. WOŚP-owym maratonem zumby i fitnessu, będziemy też kontynuować akcję „Oddaj z nami krew na WOŚP” - mówi Martyna Sokołowska, szefowa Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Fot. Fot. A.Górski/UDK | Archiwum

Sposób rejestracji w bazie wolontariuszy Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP

Rekrutacja online. Najszybsza forma rejestracji. Za pomocą iwolontariusz.wosp.org.pl osoba, która chce kwestować podczas finału WOŚP może zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Tam też dostępne są wszystkie informacje na temat WOŚP-owego wolontariatu oraz regulamin, z którym każdy wolontariusz musi się zapoznać. Osoby, które chcą kwestować w Sanoku i okolicach powinny na liście sztabów wybrać Bieszczadzki Sztab WOŚP nr 4247 działający przy Urzędzie Gminy w Sanoku. Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się ze zgłaszającymi się w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Rekrutacja w Sztabie za pomocą formularza. Należy wypełnić formularz i dołączyć zdjęcie twarzy. Fotografia musi być wykonana na jasnym tle i co najważniejsze musi ona przedstawiać całą twarz, bez nakrycia głowy i ciemnych okularów. Następnie należy wysłać na adres: bieszczadzkisztabwosp@gmail.com. Dane z formularza do bazy WOŚP wprowadza Sztab. Po pozytywnej weryfikacji osoby zgłaszające otrzymają potwierdzenie uczestnictwa w Finale.

Rekrutacja prowadzi również w sztab w Lesku. Tutaj z kolei chętni wolontariusze muszą wypełnić formularz i dołączyć zdjęcie.

Autor: Kamil Mielnikiewicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy