Reklama

Reklama

Kierowcy mogą już korzystać z przejazdu mostami między Łukawicą, a Bezmiechową. Należy jednak zachować ostrożność

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwo Powiatu Leskiego

Kierowcy mogą już korzystać z przejazdu mostami między Łukawicą, a Bezmiechową. Należy jednak zachować ostrożność - Zdjęcie główne

foto Starostwo Powiatu Leskiego

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Prace przy remoncie mostów na drodze powiatowej między Łukawicą, a Bezmiechową nadal trwają. Mając na uwadze dobro mieszkańców, dla których jest to bardzo ważny szlak komunikacyjny, Starostwo Powiatu Leskiego postanowiło otworzyć ten odcinek dla ruchu.

Odcinek drogi między Łukawicą, a Bezmiechową to bardzo ważny szlak komunikacyjny dla turystów chcących dojechać na słynne szybowisko w Bezmiechowej Górnej, ale przede wszystkim dla lokalnych mieszkańców, którzy przejeżdżają tą trasą do szkół czy zakładów pracy. Ze względu na zły stan mostów, postanowiono przeprowadzić ich generalny remont. Działania rozpoczęły się w połowie 2022 roku, a ich przebieg łączył się z całkowitym wyłączeniem tej drogi z ruchu kołowego. Wprowadzono wówczas objazd przez Manasterzec, który dla wielu wydłużał znacząco przejazd, zarówno pod względem kilometrowym, jak i czasowym.

Inwestycja polegała na rozbiórce istniejącego mostu i budowie przepustu z blachy falistej oraz na rozbiórce istniejącego mostu i budowie nowego. Mimo że najważniejsza część zadania została wykonana, to nadal będą trwać prace wykończeniowe.

Uczestników ruchu prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, respektowanie znaków drogowych i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem

- informuje starostwo.

Termin zakończenia wszystkich działań związanych z inwestycją przewiduje się w maju 2023 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy