Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Runarmageddon w Lesku! Na taką imprezę gmina czekała od lat!

foto Runmageddon

wiadomosci Na taką imprezę Gmina Lesko czekała od lat! W przedostatni weekend października po raz pierwszy w historii do Leska zawita najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie – Runmageddon Lesko – Brama Bieszczad!

KM

Opublikowano: 16 września 2020 07:30 | Aktualizacja: 15 września 2020 20:12

24 i 25 października 2020 roku zawodnicy z Polski i Europy zmierzą się na trasach Runmageddon Rekrut (około 6 km), Runmageddon Hardcore (około 21 km) i Runmageddon Ultra (około 42 km). Na trasie na uczestników czekać będzie błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.

 

Impreza może zostać zrealizowana dzięki współpracy Urzędu Miasta Lesko z największymi gestorami branży noclegowej w naszej gminie – Hotel Szelców, Kompleks Rekreacyjno – Wypoczynkowy Lesko Summer & Ski, Pensjonat Gawra, Hotel Salamandra, Osada Podróżnika oraz Hotelu Skalny Spa z Polańczyka, a także Leskiemu Centrum Edukacji i Sportu, Leskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu Sp. Z O.O., Sport Lesko Sp. Z O.O., jak i Nati Bar.

 

 

O szczegółach imprezy poinformujemy niebawem. 

 

źródło: UMiG Lesko

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.