Reklama

Reklama

Przebudowa drogi Rajskie–Zatwarnica dobiegła końca [FOTO]

Opublikowano: 21 listopada 2020 10:00
Autor: Kamil Mielnikiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Kolejna drogowa inwestycja w powiecie bieszczadzkim została zakończona. W ostatnich dniach do użytku została oddana jedna z dróg powiatowych.

Reklama

Dobiegły końca prace w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 2284 na trasie Rajskie – Zatwarnica.  Działania te obejmowały remont nawierzchni drogi ca całej jej szerokości, obustronne urządzenie poboczy oraz odwodnienie poprzez system rowów otwartych. 

Wartość inwestycji wyniosła ponad 210 tysięcy złotych i została dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych. 

źródło: Powiat Bieszczadzki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.