Reklama

Reklama

Podsumowanie działań GOPR Bieszczady w 2020 roku

Opublikowano: 13 stycznia 2021 08:45
Autor: Asia Paś | Zdjęcie: GOPR Bieszczady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Jak zwykle w styczniu GOPR Bieszczady podsumował ubiegły rok

Reklama

W 2020 roku Bieszczadzkie Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe odnotowało 218 wypraw, akcji i interwencji. Ratownicy pomogli 230 osobom. W 48 przypadkach GOPR współpracował z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Niestety, mimo największych wysiłków nie udało się ratownikom uratować 5 osób.

Podczas wszystkich akcji Goprowcy przepracowali dla nas społecznie 2 859 godzin! We wszystkich akcjach, w sumie wzięło udział 981 ratowników. Czuwając nad naszym bezpieczeństwem, przez cały rok Goprowcy społecznie przepracowali w sumie 24 239 godzin! 

Jak wiecie Ratownicy GOPRu  pomagają nie tylko na szlakach. Ratują ludzi w lesie, biorą udział w poszukiwaniach zaginionych... Wszyscy mieszkańcy regionu i wszyscy turyści powinni być Im wdzięczni!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.