Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nowa aplikacja Bieszczadzkiego Parku Narodowego [VIDEO]

fot. Ola Troszczyńska

wiadomosci Bieszczadzki Park Narodowy zachęca do korzystania z nowej aplikacji

Asia Paś

Opublikowano: 25 września 2020 10:00 | Aktualizacja: 25 września 2020 07:18

Aplikacja dotyczy doliny górnego Sanu. Nazywa się  BIESZCZADY & GÓRNY SAN. Bieszczadzki Park Narodowy zachęca do pobierania i korzystania z aplikacji. Prosi także o  uwagi i  dzielenie się wrażeniami z pobytu w tym wyjątkowym miejscu. 

 

Wybierz się także: Z Mucznego na Bukowe Berdo

 

Co bardzo istotne aplikacja wcześniej pobrana jest w pełni funkcjonalna w trybie offline także w obszarach poza zasięgiem sieci GSM. Nie ma więc niebezpieczeństwa wejścia w zasięg ukraińskich przekaźników. Wiadomo, że to kończy się wysokim rachunkiem.

 

VIDEO BdPN

 

Aplikacja została wykonana w ramach mikroprojektu  "Świat przyrody i kultury Karpat Wschodnich – wspólna promocja – lepsza ochrona”, współfinansowanego przez UE z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A PL-SK 2014-2020.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.