Reklama

Reklama

Koronawirus w MGOPS w Ustrzykach Dolnych

Opublikowano: 21 października 2020 17:13
Autor: Kamil Mielnikiewicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustrzykach Dolnych to kolejna instytucja, która została zamknięta z powodu zakażeń koronawirusem.

Reklama

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustrzykach Dolnych w związku z potwierdzeniem przypadków koronawirusa oraz kwarantanną niektórych pracowników, od 20 października 2020 roku do odwołania wprowadza brak bezpośredniej obsługi klientów. 

 


Przeczytaj także: Bieszczady oczami Ryana Socash'a! Dziennikarz odwiedził Solinę


 

Pracownicy MGOPS informują, że najlepszym sposobem komunikacji będzie poczta elektroniczna, rozmowa telefoniczna oraz tradycyjna korespondencja. 

 

źródło: UM Ustrzyki Dolne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.