Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Lesko: Szkoła Podstawowa przechodzi na nauczanie zdalne

foto Google

wiadomosci Niestety docierają do nas kolejne niepokojące informacje związane z koronawirusem. Z powodu braków kadrowych Szkoła Podstawowa w Lesku przechodzi na zdalny tryb nauczania.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 17 października 2020 17:20 | Aktualizacja: 17 października 2020 19:51

Coraz więcej nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Lesku pozostaje na kwarantannie lub został u nich potwierdzony dodatni wynik. Z przyczyn braków kadrowych, placówka przechodzi na nauczanie zdalne. Niestety przypadki COVID-19 pojawiły się również wśród uczniów. 

 


Przeczytaj także: Lokalne mecze bez udziału publiczności. Kibice niezadowoleni!


 

Jak informuje Adam Snarski, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną oraz potwierdzonymi przypadkami zachorowań na koronawirusa oraz kwarantanną wprowadzoną dla kilku klas po pozytywnej opini Powiatowego Inspektora Sanitarnego została podjęta decyzja o przejściu całej szkoły na naukę zdalną w dniach 19-23 października 2020 roku. 

 

Dziękuje wszystkim nauczycielom, którzy codziennie w trosce o kształcenie młodych leszczan narażają swoje zdrowie. Dziękuje rodzicom za wyrozumiałość. Nasze bezpieczeństwo przede wszystkim! Jeszcze będzie pięknie! Dbajcie o siebie i bliskich

 

 – czytamy w komunikacie Burmistrza.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.