Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Koronawirus w sanatorium w Polańczyku!

Zdjęcie ilustracyjne

wiadomosci Ognisko zachorowań na koronawirusa w sanatorium w Polańczyku. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie przedstawiła aktualne dane.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 17 października 2020 14:20 | Aktualizacja: 17 października 2020 13:50

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie przedstawiła najnowszy raport dotyczący aktualnych ognisk zakażeń koronawirusa w Bieszczadach. Wśród nich znalazło Sanatorium Uzdrowiskowe SOLINKA w Polańczyku, gdzie w wyniku przeprowadzonych badań potwierdzono 8 pozytywnych przypadków zakażenia SARS-CoV-2, w tym u 4 osób z personelu medycznego oraz 4 pacjentów.

 


Przeczytaj także: Koronawirus: Padł kolejny rekord zachorowań. Prawie 10 tys. zakażeń!


 

Kolejnym ogniskiem zachororwań w Bieszczadach jest aktualnie Szpital Powiatowy w Lesku, gdzie wynik pozytywny potwierdzono łącznie u 26 osób, w tym u 23 pracowników oraz 3 pacjentów. 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.