Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji 2020. Konkurs dziennikarski!

wiadomosci Dziś pierwszy dzień szkoły. Wakacje się skończyły, ale w głowach na pewno jeszcze wiele wspomnień. Zachęcamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoimi wrażeniami z pobytu w Bieszczadach i udziału w konkursie dziennikarskim.

Joanna Zwolińska

Opublikowano: 1 września 2020 14:45 | Aktualizacja: 21 września 2020 18:59

Tuż po zakończeniu wakacji wspomnienia są jeszcze świeże, wracamy do zdjęć z podróży czy wycieczek, wspominamy wydarzenia i miejsca, opowiadamy anegdoty. Może warto podzielić się wrażeniami z wakacji i sprawdzić się w roli dziennikarza?

 

Redakcja portalu wBieszczady.pl w partnerstwie z Nadleśnictwem Baligród Lasy Państwowe zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie dziennikarskim pn. "Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji". 

 

O co chodzi? 

 

Przedmiotem konkursu jest literacki reportaż podróżniczy, przedstawiający miejsca, ludzi, wydarzenia, które autorzy napotkali w swej wakacyjnej podróży w Bieszczady. Na potrzeby naszego konkursu "Bieszczadami" określami obszar powiatów leskiego i bieszczadzkiego. Zadaniem dziecka jest opracowanie tekstu reportażu oraz zilustrowanie go zdjęciami.

 

Cele konkursu

 

Celem konkursu jest przede wszystkim zainspirowanie dzieci - miłośników podróży - do zaprezentowania swoich umiejętności dziennikarskich. Chcemy też popularyzować Bieszczady i wskazać innym możliwości atrakcyjnego spędzania czasu, dzięki dzieleniu się doświadczeniami z podróży. 

 

Kto może wziąć udział? 

 

Do udziału zapraszamy osoby, które skończyły 7 lat i nie ukończyły 18 roku życia, bez względu na miejsce zamieszkania, które w okresie wakacji 2020 r. przebywały w Bieszczadach. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: 7-12 lat oraz 13-17 lat włącznie. 

 

Terminy i zasady

 

Pracę konkursową oraz Kartę zgłoszenia należy nadesłać do dnia 20 września 2020 r., e-mailem na adres [email protected] Szczegółowe zasady określające sposób przygotowania prac konkursowych i ich wysyłki określa regulamin konkursu.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej www.wBieszczady.pl w zakładce Konkurs  "Bieszczady moimi oczami - wspomnienia z wakacji" (na dole strony.)

 

Nagrody 

Laureaci konkursu mogą liczyć na nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca w obu kategoriach wiekowych oraz możliwość publikacji swoich artykułów na portalach Agencji Wydawniczo-Reklamowej KORSO: wBieszczady.pl, korso.pl, korso24.pl, korsokolbuszowskie.pl, korsosanockie.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz drobne upominki.

 

Zapraszamy! 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.