Zwycięskie zakończenie rundy jesiennej. Lotniarz wygrywa na własnym boisku! [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Lotniarz Bezmiechowa pokonał Victorię Pakoszówkę 3:1 w zaległym spotkaniu 14. kolejki krośnieńskiej klasy A. Drużyna spod Leska zaliczyła tym samym swoje trzecie zwycięstwo w sezonie w roli gospodarza.

Lotniarz Bezmiechowa przystępował do swojej potyczki z nadzieją na zrehabilitowanie się za środowy, przegrany bój z Sanovią Lesko, z kolei Victoria Pakoszówka chciała opuścić przedostatnią lokatę w ligowej tabeli.

Pierwszy gol w niedzielnym spotkaniu na stadionie w Bezmiechowej Górnej padł już w 10. minucie. Piłkę za linię bramkową posłał Norbert Bednarczyk. W 28. minucie gola wyrównującego zdobył Kamil Armata. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się trener zespołu Bezmiechowej Bartosz Adamski oraz Karol Szmyd

Rundę jesienną sezonu 2020/2021 Lotniarz zakończył na dziesiątej pozycji z 15 punktami na koncie.

Lotniarz Bezmiechowa - Victoria Pakoszówka 3:1 (1:1)

0:1 Norbert Bednarczyk 10'

1:1 Kamil Armata 28'

2:1 Bartosz Adamski 54'

3:1 Karol Szmyd 87'

Lotniarz Bezmiechowa: Mariusz Mularz, Sebastian Mularz, Damian Mularz, Bartosz Maślak, Hubert Otta, Bartosz Adamski (83' Adrian Józefczyk), Kamil Armata, Kamil Dudzik (87' Marek Latusek), Karol Szmyd, Marcin Otta (86' Krzysztof Tomczyk) i Paweł Otta.