foto Fanpage TSV Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W sobotę, 17 października TSV w ramach meczu trzeciej kolejki gościł w Błażowej. Było to już drugie w ostatnim czasie spotkanie sanoczan z Klimą Błażowa. Przed startem sezonu sanoczanie wygrali 3-1.

I Liga Podkarpacka mężczyzn w siatkówce:

Klima Błażowa - TSV Sanok

0-3 (20-25, 18-25, 23-25)

Sanoczanie, którzy na inaugurację rozgrywek przegrali 0-3 w Dębicy, przed tygodniem pokonali na własnym parkiecie Lubczę Racławówka 3-0.

Również w lidze TSV Sanok pokonał rywali na wyjeździe. Goście kontrolowali wydarzenia na parkiecie w pierwszych dwóch partiach, dopiero ostatni set był zacięty i gospodarze postawili wyższe wymagania.

Jednak i ta odsłona na korzyść sanoczan, którzy wygrywając w trzech setach,  sięgają po trzy punkty.