Autor: | Zdjęcie: MKS Ostoja Kołaczyce/FB

Szarotka Uherce remisuje w Kołaczycach - Zdjęcie główne

foto MKS Ostoja Kołaczyce/FB

Przeczytaj również:

Sport Szarotka Uherce kontynuuje passę meczów bez porażki. Dwa zwycięstwa i trzy remisy to bilans drużyny Uherzec w pięciu ostatnich potyczkach na boiskach klasy okręgowej.

Beniaminek zaczął sezon bardzo słabo, ale w miarę upływu czasu zaczął notować coraz korzystniejsze rezultaty. W podjasielskich Kołaczycach Szarotka była bardzo bliska zgarnięcia kompletu punktów.

Do przerwy to goście prowadzili 1:0, a gdy dołożyli trafienie na 2:0 w drugiej połowie zwycięstwo stawało się coraz bardziej realne. Ale nie dla gospodarzy, którzy strzelając dwie bramki w 83. i 87. minucie doprowadzili do remisu.

W tabeli prowadzi Arłamów Ustrzyki Dolne (41 pkt.) przed Cosmosem Nowotaniec (34), Startem Rymanów (32) i Tempo Nienaszów (32). Szarotka plasuje się na 15 pozycji z 13 zgromadzonymi punktami.

W następnej kolejce, za tydzień w niedzielę, 8 listopada Szarotka Uherce podejmie ostatnią drużynę tabeli LKS Czeluśnica i będzie na pewno faworytem do zdobycia trzech punktów.

Ostoja Kołaczyce - Szarotka Uherce 2:2 (0:1)