Autor: | Zdjęcie: Jakub Brewczak

Szarotka Uherce bez punktów w Dukli - Zdjęcie główne

foto Jakub Brewczak

Przeczytaj również:

Sport Szarotka Uherce przegrała kolejny mecz w klasie okręgowej, tym razem ulegając w Dukli tamtejszej Przełęczy 0:2.

Do przerwy goście remisowali bezbramkowo z dużo wyżej notowanym rywalem. Szarotka, która w minionej kolejce zupełnie niespodziewanie przegrała na własnym stadionie z Czeluśnicą, kończąc serię pięciu meczów bez porażki szukała punktów jakże istotnych w walce o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym. Jednak po przerwie gospodarze dwukrotnie pokonali bramkarza gości i sięgnęli po zwycięstwo.

W innych ciekawszych spotkaniach zanotowano następujące wyniki:

Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów 3:1

Markiewicza Krosno - Przełom Besko 2:3

Tempo Nienaszów - Cosmos Nowotaniec 1:1

Brzozovia Brzozów - Arłamów Ustrzyki Dolne 0:3

W tabeli po 17 rozegranych kolejkach na czele Arłamów Ustrzyki Dolne z 47 punktami przed Cosmosem Nowotaniec (38). Tempo Nienaszów (36) jest trzecie, Start Rymanów (35) czwarty, a na piątej pozycji w tabeli plasuje się Zamczysko Odrzykoń (34). Szarotka Uherce zajmuje 16 miejsce z 13 zdobytymi dotychczas punktami.

Szansa na kolejną zdobycz punktową już w najbliższą niedzielę, 15 listopada, gdy do Uherzec przyjedzie Kotwica Korczyna.

Przełęcz Dukla - Szarotka Uherce 2:0 (0:0)

1:0 Grzegorz Wołczański 48'

2:0 Krystian Frączek 73'

Przełęcz Dukla: Mateusz Fornal, Dorian Mikos (82' Daniel Ożga), Maciej Mierzejewski, Patryk Zima, Damian Orłowski (75' Marcin Korzec), Konrad Wajs, Bartosz Sereda, Marek Zięba, Tomasz Mierzejewski (60' Bartłomiej Pasterczyk, Grzegorz Wołczański (70' Michał Latkiewicz) i Krystian Frączek.

Szarotka Uherce: Marcel Solon, Tomasz Hańczyk, Kamil Borowiec, Bogdan Kwaśnik, Kamil Kędzior, Maciej Kuzicki, Daniel Chlebicki (60' Sebastian Strzępek), Kamil Nestorowicz, Hubert Zaniewicz (80' Łukasz Radko), Kacper Jaremczuk i Mateusz Leszczak.