Podsumowanie rundy jesiennej 2020/21: LKS Olszanica

Podsumowanie rundy jesiennej 2020/21: LKS Olszanica - Zdjęcie główne

foto Kamil Mielnikiewicz

Przeczytaj również:

Sport Runda jesienna sezonu 2020/2021 w krośnieńskiej klasie B dobiegła końca. W związku z tym rozpoczynamy cykl podsumowujący zmagania bieszczadzkich drużyn piłkarskich.

Cykl podsumowujący zmagania bieszczadzkich drużyn to teksty, w których zamieszone będą dokładne statystyki jakie zespół zaprezentował na przestrzeni całej rundy jesiennej. 18 października 2020 roku zaległy mecz pomiędzy Juventusem Poraż a LKS-em Czaszyn zakończył oficjalnie pierwszą część sezonu w krośnieńskiej klasie B. Przyszedł więc czas, aby przyjrzeć się dokładnie jak grały zespoły z terenu powiatu bieszczadzkiego, leskiego oraz sanockiego. Na początek drużyna LKS-u Olszanica.

LKS Olszanica rozpoczęła sezon od przegranej na boisku w Łukowym. Utrata tych punktów nie zadecydowała o kolejnych spotkaniach, które wyglądały już znacznie lepiej. Podopieczni trenera Pawła Jaworskiego wygrali odpowiednio kolejne pięć spotkań z Otrytem Lutowiska, Lotnikiem Ustjanowa, Pionierem Średnia Wieś, Juventusem Poraż oraz Zalewem Myczkowce. Zespół z Olszanicy drugą porażkę odniósł w Czaszynie, gdzie uległ miejscowemu LKS-owi 2:4.

Na przestrzeni całej rundy jesiennej najwięcej bramek na swoim koncie zgromadził Arkadiusz Józefiak, który posyłał piłkę za linie bramkową w starciach z Otrytem Lutowiska, Lotnikiem Ustjanowa, LKS-em Czaszyn oraz Juventusem Poraż. Ponadto 21-letni zawodnik popisał się trzema trafieniami w meczu z Pionierem Średnia Wieś.

Najwięcej minut na boisku spędzili Paweł Jaworski, Radosław Jordan oraz Krystian Wójtowicz. Cała trójka zagrała we wszystkich spotkaniach, notując łącznie 630 minut.