Piłka nożna. Remis młodzików Ustrzyk Dolnych z Ekoballem

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Przeczytaj również:

Sport W piątkowe popołudnie, 25 września na stadionie Ekoballu w podsanockich Bykowcach rozegrany został mecz klasy okręgowej młodzików, w którym zmierzyły się drużyny Ekoballu Stali Sanok i MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.

Ekoball Sanok

1:1

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne

5. kolejka klasy okręgowej Młodzików

Był to typowy mecz walki, w którym obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje strzeleckie.

Do przerwy prowadził Ekoball 1-0, ale goście z Ustrzyk Dolnych zostali nagrodzeni za swoją konsekwentną grę i ambicję w drugiej połowie tego pojedynku.

Ustrzyki wyrównały po przerwie i wynik 1-1 utrzymał się już do końcowego gwizdka arbitra, pomimo szans z obu stron.

Po 5. rozegranych kolejkach, młodziki MKS-u Arłamów Ustrzyk Dolnych zanotowali na swoim koncie pięć wygranych spotkań. Podopieczni trenera Krzysztofa Sędzimira ogrywali odpowiednio Spartę Izdebki 3:1, Szarotkę Nowosielce aż 20:0, Wilczki Lesko 7:1, Remix Niebieszczany 5:1 oraz podzieli się punktami z Ekoballem Sanok.