Klasa B: W Myczkowcach nie zabrakło emocji!

Autor: | Zdjęcie: fanpage Lotnik Ustjanowa

Klasa B: W Myczkowcach nie zabrakło emocji! - Zdjęcie główne

Lotnik notuje komplet punktów na swoim koncie | foto fanpage Lotnik Ustjanowa

Przeczytaj również:

Sport Podsumowując spotkanie pomiędzy Zalewem Myczkowce a Lotnikiem Ustjanowa warto wspomnieć, że podczas tego starcia nie zabrakło niczego - były bramki, samobój, rzuty karne, żółte i czerwone kartki.

Po wygranym meczu z Otrytem Lutowiska, piłkarze Zalewu Myczkowce pochodzili do tego spotkania z wielkimi nadziejami na kolejny komplet punktów. Od pierwszego gwizdka sędziego gra przebiegała spokojnie. Jednak z minuty na miutę to gospodarze byli coraz bliżej bramki rywala. W 8. minucie Lotnik dośrodkował piłkę w pole karne Zalewu, tam niefortunnym uderzeniem popisał się Wojciech Adamczyk, który skierował futbolówkę za linię bramkową. Dziesięć minut później za sprawą Pawła Sałosza przyjezdni wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

W 32. minucie poważnego faulu dopuścił się Patryk Iwaniczko, który ujrzał czerwony kartonik i był zmuszony opuścić murawę.

Po zmienie stron obie drużyny ponownie ruszyły do ataku. W 50. minucie po rzucie wolnym Łukasza Konika, obrońca gości zagrał piłkę ręką w polu karnym. Bez zastanowienia sędzia wskazał na jedenasty metr. Do futbolówki podszedł Mateusz Pasierbowicz, który chwile później pokonał Bartosza Kuźmińskiego. Parę minut później rzut karny został podyktowany zawodnikom z Ustajnowej. Po kolejnym golu Pawła Sałosza było już 1:3. Kiedy wydawało się, że losy tego meczu są nie do odwrócenia do ataku ruszyli piłkarze Zalewu Myczkowce. W 75. minucie gola strzelił Mateusz Pasierbowicz a dziewięć minut później Damian Cycak

Ostateczny wynik starcia został ustanowiony dopiero kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. Komplet punktów swojej drużynie dał Paweł Sałosz, dla którego było to trzecie trafienie podczas tego pojedynku.

Zalew Myczkowce po ośmiu kolejkach krośnieńskiej klasy B zajmuje ostatnią pozycję z trzema punktami na koncie, natomiast Lotnik Ustjanowa czwartą lokatę z dziewięcioma punktami.

W najbliższej kolejce oba zespoły czekają bardzo trudne starcia. Zalew zagra na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek z Olszanicy, a Lotnik z liderem z Łukowego.

Zalew Myczkowce – Lotnik Ustjanowa 3:4 (0:2)

0:1 Wojciech Adamczyk 8’ (bramka samobójcza)

0:2 Paweł Sałosz 18’

1:2 Mateusz Pasierbowicz 52’ (rzut karny)

1:3 Paweł Sałosz 56’ (rzut karny)

2:3 Mateusz Pasierbowicz 75’

3:3 Damian Cycak 84’

3:4 Paweł Sałosz 86’ (rzut karny)

Zalew Myczkowce: Mateusz Pelc (46’ Mariusz Matuszewski), Kacper Adamczyk (75’ Łukasz Bielak), Wojciech Adamczyk (65’ Grzegorz Kalisz), Marek Barzycki, Krzysztof Głuszko, Patryk Iwaniczko, Damian Sidorski, Dawid Bentkowski, Damian Cycak, Mateusz Pasierbowicz i Łukasz Konik.

Lotnik Ustjanowa: Bartosz Kuźmiński, Kacper Koss, Kamil Maślak, Paweł Florek, Krzysztof Błyskal (75’ Michał Uzdejczyk), Fabian Kisilewicz, Szymon Sokołowski, Konrad Krzączkowski, Paweł Sałosz, Karol Fundanicz i Bartłomiej Kołodziej (80’ Sebastian Zając).

Żółte kartki: Dawid Bentkowski, Marek Barzycki - Kamil Maślak, Konrad Krzączkowski.