Klasa A: Piąta porażka Lotniarzu Bezmiechowa [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Przeczytaj również:

Sport Kolejny mecz, kolejna porażka. Niestety tak prezentują się statystyki Lotniarzu Bezmiechowa w ostatnich meczach ligowych. W niedzielę na WIKI Arenie w Sanoku drużyna Bartosza Adamskiego uległa miejscowemu klubowi 0:2.

Od początku spotkania piłkarze Lotniarzu Bezmiechowa chcieli pokazać, że ich ostatnie słabsze wyniki to jedynie wypadek przy pracy. Zespół przyjezdnych w ciągu pierwszych piętnastu minut wykreował sobie trzy niebezpieczne ataki na bramkę strzeżoną przez Patryka Szlachcica. WIKI mimo większego posiadania piłki nie potrafiła zagrozić Lotniarzowi. Tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony rywalizacji ze stałego fragmentu gry futbolówkę za linię bramkową posłał Marek Węgrzyn.

W drugiej połowie gospodarze przejęli pełną kontrolę nad meczem. Bezmiechowa została zepchnięta do defensywy i bardzo rzadko pojawiała się na połowie rywala. Ciągłe ataki na bramkę pozwoliły wywalczyć rzut karny. W 71. minucie do jedenastki podszedł Łukasz Lachiewicz, który ustanowił wynik końcowy na 2:0.

Dla Lotniarzu Bezmiechowa była to piątka porażka w tym sezonie. Dotychczas piłkarze trenera Bartosza Adamskiego zgromadzili na swoim koncie zaledwie dwa punkty, co przełożyło się na dwa remisy, odpowiednio z Zgodą Zarszyn 4:4 i MKS-em Osławą Zagórz 2:2.

WIKI Sanok – Lotniarz Bezmiechowa 2:0 (1:0)

1:0 Marek Węgrzyn 45’

2:0 Łukasz Lachiewicz 71'

WIKI Sanok: Patryk Szlachcic, Dominik Pielech, Marek Węgrzyn, Dominik Burczyk, Adam Kuzicki, Arkadiusz Kłodowski, Jerzy Domaradzki, Radosław Muszka (74’ Łukasz Dobrowolski), Rafał Domaradzki, Maciej Furdak (75’ Łukasz Nycz) i Łukasz Lachiewicz (85’ Michał Rachwalski).

Lotniarz Bezmiechowa: Janusz Karwaj, Adrian Józefczyk (75’ Karol Franke), Sebastian Seryłło, Mariusz Mularz (60’ Kacper Dunaj), Bartosz Maślak, Damian Mularz, Kamil Armata, Hubert Otta, Bartłomiej Kabala (40’ Kamil Dudzik), Karol Szmyd i Marcin Otta (55’ Sebastian Mularz).

Żółte kartki: Kamil Armata, Bartłomiej Kabala, Marcin Otta, Hubert Otta - Łukasz Lachiewicz, Jerzy Domaradzki

Czerwona kartka: Sebastian Mularz