Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

25-27 września. Pierwszy Bieszczadzki Charytatywny Rajd Malucha

imprezy Automobilklub Rzeszowski zaprasza wszystkich pasjonatów, posiadaczy kultowego Fiata 126 na pierwszą edycję Bieszczadzkiego Charytatywnego „Rajdu” Malucha!

Asia Paś

Opublikowano: 14 września 2020 15:54 | Aktualizacja: 14 września 2020 15:54

Rajd odbędzie się w dniach 25-27 września. Jego celem, oprócz świetnej zabawy, jest zebranie środków dla Domu Dziecka w Sanoku.

 

250 kilometrowy, turystyczno-krajoznawczy rajd zapewni niezapomniane wrażenia z podróży po najpiękniejszych zakątkach na trasie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej.

 

Podczas wydarzenia pełen „chill”, zdrowa rywalizacja w wielu tematycznych konkursach oraz powrót do dawnych, kempingowych klimatów i rozmów przy ognisku.

 

A to wszystko na szczytny cel – całość kwoty zebranej z wpisowego zostanie przeznaczona na Dom Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku.

 

Podczas imprezy przewidywana jest również licytacja przedmiotów związanych z maluchem. Jeśli ktoś posiada jakąś część, która dla kogoś może być niezbędna przy remoncie swojego „maluszka” – niech zabierze ją ze sobą! Zysk z licytacji również zostanie przekazany na rzecz Domu Dziecka.

 

 

CZYTAJ TAKŻE:

 

⇒ 25 września. Satyra na poziomie. Daukszewicz

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.