Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

19 września. Wiosenne Czarowanie w Baligrodzie

zdjęcie ze strony grupy "Bez Jacka"

imprezy 19 września o godzinie 17:00 w cerkwii w Baligrodzie rozpocznie się koncert.

Asia Paś

Opublikowano: 16 września 2020 11:39 | Aktualizacja: 16 września 2020 13:01

 Hufiec Bieszczadzki Lesko i Wiosenne Czarowanie zaprasza na XV Koncert Wiosennego Czarowania. 

                       

Koncert rozpocznie " Zespół Bez Pośpiechu" (prowadzony przy Darłowskim Ośrodku Kultury) oraz solistka Oliwia Michalak, która zdobyła wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na II ogólnopolskim przeglądzie twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki", Kołobrzeg 2020. 

 

Następnie będzie mozna posłuchać szant, wykonywanych przez zespół "Niezbędny Balast". Grupa ta działa w Zespole Szkół Morskich w Darłowie. 

 

Potem zobaczymy miejscowe zespoły z terenu gminy i powiatu, mieszczące się w konwencji i repertuarze. Potwierdził już występ zespół Żukowianie z Ustrzyk Dolnych. 

 

Kolejnym wykonawcą będzie zespół "Z Tylu Chmur". który jest wielokrotnym laureatem Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Piosenki Wiosenne Czarowanie oraz innych przeglądów i festiwali.  Na zakończenie koncertu będzie można posłuchać Leszka Kopcia.

 

A niewątpliwie największą gwiazdą koncertu będzie grupa "Bez Jacka".  Zespół od kilkudziesięciu już lat wykonuje poezję śpiewaną. Koncertuje w całej Polsce, bierze udział w festiwalach. Miło, że zawita w Bieszczady.

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

⇒ 24 pażdziernika. Międzynarodowe Mistrzostwa Bieszczad W Nordic Walking

    

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.