Reklama

Reklama

Spotkanie z dziećmi spędzającymi ferie zimowe w Bieszczadach. Zwrócono uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Lesko

Spotkanie z dziećmi spędzającymi ferie zimowe w Bieszczadach. Zwrócono uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo - Zdjęcie główne

foto KPP Lesko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjantki leskiej komendy oraz ratownicy medyczni Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego odwiedzili dziś rano uczestników zimowiska zorganizowanego w Ośrodku Wypoczynkowo-Rekreacyjnym Caritas w Myczkowcach. Przedstawiciele służb promowali odpowiedzialne zachowania wśród dzieci podczas trwających ferii zimowych.

W trosce o bezpieczeństwo wypoczywających w Bieszczadach dzieci, lescy policjanci, wspólnie z ratownikami Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Dziś przedstawiciele służb odwiedzili Ośrodek Caritas w Myczkowcach, gdzie zorganizowano zimowisko dla dzieci z Polski i z Ukrainy.

Spotkanie z wypoczywającymi stało się doskonałą okazją do promocji wśród najmłodszych odpowiedzialnych zachowań podczas trwających ferii. Policjantki Komendy Powiatowej Policji w Lesku zwracały uwagę na zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, właściwego korzystania ze stoków narciarskich oraz przestrzegali przed niebezpieczeństwami wynikającymi z nieodpowiedzialnych zachowań w sieci internetowej.

Towarzyszący im na zasadach ustalonych podczas porozumienia o współpracy ratownicy medyczni udzielili lekcji udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy mogli również obejrzeć sprzęt używany przez służby w codziennej pracy oraz sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę na omawiane tematy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy