Reklama

Reklama

Pożar w lesie na terenie Nadleśnictwa Stuposiany. W działaniach brało udział pięć jednostek straży pożarnej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pożar w lesie na terenie Nadleśnictwa Stuposiany. W działaniach brało udział pięć jednostek straży pożarnej - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności

Wczoraj strażacy z powiatu bieszczadzkiego zostali poinformowani o pożarze lasu na terenie Nadleśnictwa Stuposiany. Ze względu na poważne zagrożenie na miejsce zadysponowano 5 jednostek straży pożarnej.

Wysokie temperatury i brak opadów sprzyja pożarom. Panujące w ostatnich dniach warunki sprawiają, że zagrożenie pożarowe w lasach jest bardzo duże.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych. Strażacy zostali zaalarmowani o pojawieniu się ognia na terenie lasu należącego do Nadleśnictwa Stuposiany. „Pożar został zlokalizowany na zrębie leśnictwa Muczne” – relacjonują druhowie z OSP Lutowiska.

Strażacy szybko opanowali ogień, a na skuteczny przebieg działań gaśniczych duży wpływ miała bliska odległość od rzeki San. Na miejscu pracowały ochotnicze jednostki z Lutowisk, Stuposian, Ustrzyk Górnych i Zatwarnicy oraz państwowa jednostka z Ustrzyk Dolnych.

Zdjęcie główne: Ochotnicza Straż Pożarna Lutowiska | Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE