Reklama

Reklama

Oświadczenia majątkowe komendantów powiatowych policji z Leska i Ustrzyk Dolnych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Oświadczenia majątkowe komendantów powiatowych policji z Leska i Ustrzyk Dolnych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie opublikowała na stronach Biuletynu Informacji Publicznej oświadczenia majątkowe komendantów miejskich i powiatowych policji na Podkarpaciu za 2021 rok. Ile zarabiają szefowie komend z Leska i Ustrzyk Dolnych?

Podinspektor Grzegorz Koczera - KPP Lesko

Komendant KPP w Lesku posiada dwie nieruchomości o łącznej kwocie 470 tysięcy złotych. Pierwsza o powierzchni 240 metrów kwadratowych, z kolei druga 100 metrów kwadratowych. Podinspektor ma również 2,3 hektara gruntów rolnych, budynek gospodarczy i garaż o łącznej powierzchni 200 metrów kwadratowych.

Komendant posiada 50 tysięcy złotych oszczędności. W 2021 roku otrzymał 2190,69 złotych z dopłat bezpośrednich oraz około 50 złotych odsetek z lokat. Wynagrodzenie ze stosunku służbowego to 139 331,38 złotych oraz zwrot podatku PIT 2361 złotych.

Młodszy inspektor Aleksander Szymaszek - KPP Ustrzyki Dolne

Komendant KPP w Ustrzykach Dolnych posiada dom jednorodzinny o powierzchni 220 metrów kwadratowych, garaż o powierzchni 41 metrów kwadratowych oraz mieszkanie o powierzchni 49,97 metrów kwadratowych. Ponadto ma użytki zielone, uprawę zboża i ziemniaków na potrzeby własne w wielkości 1,7 hektara. Młodszy inspektor Aleksander Szymaszek posiada 30 tysięcy złotych środków pieniężnych zgromadzonych w walucie polskiej. W 2020 roku otrzymał wynagrodzenie ze stanowiska pracy w wysokości 177 344,14 złotych.

Zdjęcie główne: KPP Lesko, KPP Ustrzyki Dolne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy