Reklama

Od dzisiaj obiekt na Połoninie Wetlińskiej dostępny dla turystów. Wprowadzono też zmianę organizacji ruchu turystycznego w tym rejonie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności

Już dzisiaj pierwsi turyści mają możliwość odwiedzenia nowego obiektu na Połoninie Wetlińskiej. W związku z tym Bieszczadzki Park Narodowy wprowadził zmiany w organizacji ruchu turystycznego w tym rejonie.

Po ponad dwóch latach prace przy nowym obiekcie turystycznym na Połoninie Wetlińskiej w Bieszczadach dobiegły końca. Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie, z kolei dzisiaj pierwsze osoby będą mogły odwiedzić to miejsce. Dyrekcja Bieszczadzkiego Parku Narodowego wprowadziła zmiany w organizacji ruchu w tym rejonie.

Od teraz przywrócony zostanie pierwotny przebieg czerwonego szlaku turystycznego przez Smerek-Połoninę Wetlińską do Brzegów Górnych. Nadal pozostanie otwarta zielona ścieżka łącznikowa przy dolnej granicy lasu, łącząca szlak żółty z Przełęczy Wyżnej, szlak czerwony z Brzegów Górnych oraz szlak czarny z Campingu Górna Wetlinka.

Nadal zamknięty pozostanie jednak odcinek szlaku żółtego z Przełęczy Wyżnej od dolnej granicy lasu do obiektu turystycznego Bieszczadzkiego Parku Narodowego na Połoninie Wetlińskiej.

Z parkingu na Przełęczy Wyżnej można dotrzeć do schroniska wędrując szlakiem żółtym do dolnej granicy lasu, następnie szlakiem zielonym łącznikowym i dalej szlakiem czerwonym

- informuje dyrekcja BdPN-u.

Fot. Bieszczadzki Park Narodowy
Zdjęcie główne: Piotr Uruski | Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE