Reklama

Reklama

Na przejściu granicznym w Krościenku zatrzymano samochód z przestępstwa. Obywatel Ukrainy próbował wywieźć pojazd z Polski

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności

Reklama

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na przejściu w Krościenku luksusowy samochód pochodzący z przestępstwa. Szacunkowa wartość pojazdu to 130 tysięcy złotych.

Podczas kontroli samochodów osobowych wyjeżdżających z Polski, bieszczadzcy pogranicznicy zatrzymali pojazd pochodzący z przestępstwa. Było to Lexus z 2016 roku, którego 62-letni obywatel Ukrainy próbował wywieźć z naszego kraju. „W wyniku kontroli legalności pojazdu ustalono ingerencję osób trzecich w pole numerowe VIN (niepowtarzalne numery identyfikacyjne pojazdu)” – poinformował Andrzej Bembenek z zespołu prasowego BiOSG.

Samochód został zatrzymany i zostanie poddany szczegółowej ekspertyzie przez specjalistów ze straży granicznej. Szacunkowa wartość pojazdu to 130 tysięcy złotych.

Fot. BiOSG
W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali samodzielnie lub przy współpracy z innymi służbami blisko 100 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość przekracza 6,7 miliona złotych.

Zdjęcie główne: BiOSG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE