Reklama

Młodsza aspirant Natalia Brzozowska odwiedziła dzieci w ośrodku szkolno-wychowawczym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Młodsza aspirant Natalia Brzozowska odwiedziła dzieci w ośrodku szkolno-wychowawczym - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Policjantka z leskiej komendy odwiedziła dzieci przebywające w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lesku. Podczas pogadanki przekazała dzieciom podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa w drodze do szkoły, bezpiecznego przechodzenia przez ulicę, kontaktem z osobą nieznajomą i bezpieczeństwem podczas zabawy na podwórku i podczas wakacji.

W poniedziałek, policjantka ds. profilaktyki społecznej mł. asp. Natalia Brzozowska, odwiedziła dzieci przebywające w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lesku. Podczas spotkania przeprowadziła pogadankę dotyczącą szeroko rozumianego bezpieczeństwa w domu, szkole i na ulicy. Zwróciła uwagę na konieczność ubierania elementów odblaskowych, które poprawiają widoczność dziecka na drodze oraz mogą uratować im życie.

Podczas pogadanki nie zabrakło także tematu dotyczącego sposobu postępowania w przypadku zaczepienia przez obcą osobę, która może poczęstować je słodyczami lub innymi prezentami. W trakcie wizyty funkcjonariuszka przypominała dzieciom również o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Uczestnicy otrzymali od policjantki kolorowe baloniki. Podarunek wywołał na ich twarzach dużo uśmiechu. Każdy z uczestników chętnie pozował do zdjęć z policyjną maskotką - Wyjkiem Wilczkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE