Reklama

Reklama

Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesku zakończył służbę. Po blisko 30. latach odszedł na emeryturę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesku zakończył służbę. Po blisko 30. latach odszedł na emeryturę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności

Po blisko 30. latach czynnej służby, na emeryturę odszedł mł. bryg. Robert Jedynak, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesku. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych komendy.

W ostatni dzień stycznia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia służby przez mł. bryg. Roberta Jedynaka, dowódcę Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Lesku.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych komendy. Zastępca komendanta Powiatowego PSP w Lesku, mł. bryg. Robert Wojciechowski przedstawił przebieg służby mł. bryg. Roberta Jedynaka, natomiast komendant powiatowy PSP w Lesku, st. bryg. Jacek Dydek, podziękował dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej za wieloletnią służbę i wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu leskiego.

Wyrazem uznania za niespełna 30 letnią służbę mł. bryg. Roberta Jedynaka są przyznane mu odznaczenia i wyróżnienia, a wśród nich:

Brązowy Medal „Za zasługi dla pożarnictwa”,
Medal Brązowy „Za Długoletnią Służbę”,
Srebrny Medal „Za zasługi dla pożarnictwa”,
Brązowa Odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”,
Srebrna Odznaka „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”.

/PSP Lesko, st. kpt. Marek Wdowin/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy