Reklama

Reklama

Bieszczadzki Park Narodowy z tytułem „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom”. Wyróżnienie z rąk Prezydenta RP odebrał Ryszard Prędki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: prezydent.pl

Bieszczadzki Park Narodowy z tytułem „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom”. Wyróżnienie z rąk Prezydenta RP odebrał Ryszard Prędki - Zdjęcie główne

foto prezydent.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności „Zarówno pracodawca, jak i pracownik wymagają pełnego zainteresowania i szacunku ze strony państwa polskiego” – mówił w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda, który wręczył statuetki kilkunastu przedstawicielom laureatów XIV edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Wśród wyróżnionych znalazł się Bieszczadzki Park Narodowy, którego reprezentował dyrektor dr Ryszard Prędki.

Konkurs „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Jest to jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym „Solidarność”.

Chwała im za to, dziękuję za to ogromnie, bo też wymagało to odwagi, samozaparcia, wiary w to, że to się uda, bo nikt nie wiedział, kiedy pandemia koronawirusa się skończy. Ale – trzeba tak powiedzieć – generalnie się udało. Najlepsi z najlepszych są tutaj dzisiaj 

– mówił prezydent Andrzej Duda.

Wyróżnienie dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego

W tegorocznej edycji nagroda trafiła do osiemnastu pracodawców. Wśród nich znalazł się Bieszczadzki Park Narodowy, który w Pałacu Prezydenckim w Warszawie reprezentowany był przez dr Ryszarda Prędkiego. 

Dyrektor Parku otrzymał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy wyróżnienie za bardzo dobre relacje z załogą, związkami zawodowymi w duchu dialogu i wzajemnego poszanowania. Ponadto za stabilne zatrudnienie i bezpieczeństwo w pracy oraz dostosowanie struktury zatrudnienia do wyzwań w terenie górskim.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy