Wraz z zamknięciem ostatniego wyciągu w Bieszczadach zakończono oficjalnie zimowy sezon narciarski 2021/2022. Po ponad 2 tygodniach od tego momentu nadeszła pora, aby zaprosić Was do współtworzenia rankingu najlepszych ośrodków narciarskich minionych miesięcy w tej części województwa podkarpackiego.

Obserwując bieszczadzkie stacje narciarskie i zainteresowanie jakie budzą wśród narciarzy, a jednocześnie wiele uwag, zarówno tych pochlebnych, jak i krytycznych wysuwanych w ich kierunku, postanowiliśmy przeprowadzić ankietę, której celem będzie wyłonienie najlepszej stacji narciarskiej w Bieszczadach. W naszym rankingu uwzględniliśmy 6 wyciągów: „Laworta” w Brzegach Dolnych, „Gromadzyń” w Ustrzykach Dolnych, „Bieszczad.ski” w Wańkowej, „LeskoSki” w Weremieniu, „BystreSki” w Bystrem oraz Wyciąg Narciarski Kalnica.

Ocena narciarzy ma formę ankiety, w której każdy może ocenić tyle bieszczadzkich stacji, ile udało mu się odwiedzić. Wypełnić należy krótki formularz, w którym ocenie podlega infrastruktura oraz jakość usług: wyciągi, trasy zjazdowe, dojazd, parkowanie, wypożyczalnia sprzętów i serwis, bezpieczeństwo, przyjazność rodzinom z dziećmi oraz poziom obsługi. W sumie 8 zagadnień, gdzie można przyznać od 1 do 5 punktów, gdzie 1 to bardzo słabo a 5 – bardzo dobrze.

Mamy nadzieję, że wybór najlepszej stacji narciarskiej minionego sezonu w Bieszczadach, spotka się z Waszym zainteresowaniem. Głosowanie potrwa do 20 kwietnia do godziny 20:00.