Prawdopodobnie w połowie czerwca Flixbus uruchomi nowe połączenie. Będzie to połączenie z Gdańska w Bieszczady, a konkretnie aż do Ustrzyk Górnych.

Jak czytamy na profilu Flixbus Polska – Nieoficjalny Profil „szykuje się bardzo turystyczna i prawdopodobnie najdłuższa trasa krajowa w Polsce”. Jak podaje autor postu, połączenie jest już w rozkładzie jazdy i systemie rezerwacyjnym, ale bilety jeszcze nie są dostępne w sprzedaży.

rozklad-jazdy-flixbus
Fot. Flixbus Polska-Nieoficjany Profil

W zależności od dnia tygodnia autokar kursować będzie Gdańsk lotnisko – Rzeszów lub w całej relacji Gdańsk lotnisko – Ustrzyki Górne.

Bezpośredni przejazd z Gdańska do serca Bieszczad będzie trwał 19 godzin i 20 min. Trasa liczy ponad 1000 km.

Według rozkładu autokar wyruszy z Ustrzyk Górnych o godz. 18.50, a do Gdańska Lotnisko dotrze o godz. 13.50 następnego dnia.

Przystanek początkowy będzie znajdował się przy lotnisku w Gdańsku, potem przez Grudziąc, Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawę, Radom, Skarżysko – Kamienną, Kielce, Tarnów, Dębicę, Rzeszów, Przemyśl, Sanok, Zagorz, Lesko, Polańczyk, Solinę, Ustrzyki Dolne, Czarną Górną, Lutowiska aż na przystanek końcowy w Ustrzykach Górnych.