Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Wizja na pozostanie w IV lidze oddala się. Tym razem MKS Arłamów Ustrzyki Dolne przegrał z Izolatorem Boguchwała - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Aktualności

Wizja na pozostanie MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne w IV lidze podkarpackiej z każdym kolejnym spotkaniem oddala się. Tym razem podopieczni trenera Piotra Kowalskiego ulegli przed własną publicznością Izolatorowi Boguchwała 0:2.

Przyjezdni z Boguchwały podchodzili do tego spotkania jako zdecydowani faworyci i tuż po rozpoczęciu gry zaczęli to udowadniać. Z każdą kolejną minutą, zespół wyprowadzał kolejne akcje spychając gospodarzy do defensywny. Izolator potwierdził swoją dominację w 32. minucie, kiedy Aleksander Gajdek posłał futbolówkę za linię bramkową. MKS Arłamów miał również swoje sytuacje, jednak ostatecznie zabrakło skuteczności.

Po zmianie stron sytuacja na boisku nie zmieniła się. Nadal to goście prowadzili grę zagrażając bramce strzeżonej przez Dariusza Półkoszka. Wynik spotkania w 67. minucie ustanowił Krystian Wilk.

Po 34. kolejkach MKS Arłamów Ustrzyki Dolne zajmuje 18. lokatę z 32 punktami na koncie. Przed piłkarzami Piotra Kowalskiego cztery spotkania. MKS zagra odpowiednio ze Stalą Łańcut, JKS-em Jarosław, Karpatami Krosno oraz Głogovią Głogów Małopolski.

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 0:2 (0:1)

0:1 Aleksander Gajdek 32’
0:2 Krystian Wilk 67’

MKS Arłamów Ustrzyki Dolne: Dariusz Półkoszek, Kamil Kasperkowicz, Łukasz Bujak, Hanson Kumah-Doe, Mikołaj Szczurek, Vladyslaw Valihura (75’ Jędrzej Pilch), Kamil Walaszczyk, Paweł Ziemba, Karol Czelny, Oleg Moskalets (55’ Radosław Macnar) i Harrison Espana.

Izolator Boguchwała: Dmytro Sydorenko, Mateusz Kasprzyk, Michał Bogacz, Aleksander Gajdek (87’ Eliasz Płocica), Michał Cach, Eryk Ciemierkiewicz (69’ Jakub Wilk), Rafał Walas, Michał Worosz, Krystian Wilk, Tomasz Nalepka (77’ Szymon Urbaniak) i Przemysław Nalepka.