Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Zmiany w harmonogramie Wakacyjnego Kina Plenerowego w Lesku

foto Miasto i Gmina Lesko

wiadomosci Już dziś zainaugurowane zostanie Wakacyjne Kino Plenerowe na leskim amfiteatrze. W harmonogramie wydarzenia doszło do kilku zmian.

Kamil Mielnikiewicz

Opublikowano: 24 lipca 2020 13:16 | Aktualizacja: 24 lipca 2020 13:18

Ze względu na zmianę firmy, która zajmie się projekcją filmu, seans rozpocznie się o godzinie 20.45, a nie jak planowano o 20.00. Wcześniejsza godzina nie jest możliwa, ze względu na późno zapadający zmrok. 

 

W ankiecie Miasta i Gminy Lesko najwięcej głosów otrzymał Joker Todda Phillipsa, jednak nie zostanie on wyemitowany. 

 

Podczas dzisiejszego wieczoru obejrzymy Green Book. Film w reżyserii Petera Farrelly'ego zajął w ankiecie trzecią pozycję. Zmiana spowodowana jest tym, że firma zajmująca się projekcją nie posiada licencji na pozostałe filmy.

 

Organizatorzy zapewniają punkt z popcornem i zimnymi napojami. 

 

Green Book to amerykański komediodramat z 2018 roku, opowiadający opartą na faktach historię pianisty Dona Shirleya oraz jego kierowcy i ochroniarza – Tony’ego Vallelongi.

 

źródło: Miasto i Gmina Lesko

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.